SOĞUK LİPOLİZ

4D Lipoliz (Cryo Four) bölgesel yağlanmanın fazla olduğu bölgelerde 4 başlığı ile uygulama imkanı sunar. Ağrısız ve acısız bir uygulamadır. Yağ dokusunu -10 dereceye kadar soğutarak yapısını bozar ve kendi kendini parçalamasını sağlar. 4D Soğuk Lipoliz (Cryo 4) uygulaması cildi korur ve diğer dokulara zarar vermeden yağ hücrelerini kristalize eder. Donmuş yağ hücreleri işlevlerini yerine getiremez ve böylece vücuttan atılma işlemi gerçekleşir.

UYGULAMA SÜRESİ NEDİR?

Bu durum uygulama yapılacak bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 45 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Tabi kişiye özel olarak değişiklik göstereceği de göz önünde bulundurulmalıdır.

UYGULAMA ALANLARI NEDİR?

4D soğuk lipoliz uygulaması bel, kollar, bacak, basen, karın bölgesinde kolaylıkla uygulanabilir. 4 başlığı bulunması sebebiyle aynı anda 4 farklı bölgede uygulama yapılabilme kolaylığı da sağlamaktadır.

KİMLERE UYGULANABİLİR?

Cerrahi bir müdahale ve/veya ilaç olmaksızın lokalize yağlanma problemi olan kadın/erkek herkese 4D Lipoliz uygulaması yapılabilir. Hamilelere ve emzirme döneminde olanlara, kalp pili, yeni geçirilmiş kalp krizi vb. kalp rahatsızlıkları olanlara, 18 yaş altındakilere ve kan dolaşımında bozukluk olanlara uygulama yapılamaz.

4D SOĞUK LİPOLİZ UYGULAMASININ ETKİSİ NE ZAMAN GÖRÜLMEYE BAŞLAR?

İşlemin etki süresi uygulama yapılan bölgenin genişliğine ve kişiye göre değişebilmektedir. Ancak ortalama olarak uygulama yapıldıktan 3-4 hafta sonra etkiler gözlemlenmeye başlar diyebiliriz.

SOĞUK LİPOLİZ FİYATLARI NEDİR?

4D soğuk lipoliz fiyatları uygulama yapılan bölgeye ve sayısına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en sağlıklı öncelikle muayene olmaktır.
Bu konuda detaylı bilgi ve randevu için : 0312 242 16 76 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Dr. Nilgün Soysal'a Sorun
Lazer Epilasyon Fiyat Listesi İçin
Ücretsiz Lazer Epilasyon Test Atışı İçin
INSTAGRAM
360° SANAL TUR

İlginizi Çekebilecek Uygulamalar

Devamını OkuDevamını OkuDevamını Oku

Akne Tedavisi

Genel olarak 'sivilce' adıyla bildiğimiz akne en sık rastlanan cilt...

Devamını OkuDevamını OkuDevamını Oku

Botoks

Botoks, cilt üzerinden cilt altına enjeksiyonlar ile girildikten sonra...

Devamını OkuDevamını OkuDevamını Oku

Cilt Bakımı

Cilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil, aynı zamanda ruh...

Devamını OkuDevamını OkuDevamını Oku

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle "Mikro Pigment uygulaması" mikro...

Dr. Nilgün Soysal'a Sorun